Říjen v ZŠS VI.

Měsíc říjen pro nás začal zážitkem. Navštívil nás sokolník se svými dravci o kterých nám pověděl spoustu zajímavých věcí. Měl s sebou i orla, kterého jsme se trochu báli. Celý měsíc jsme se pilně učili, dozvěděli jsme se hodně nových věcí a taky nás čekala spousta další zábavy. Navštívili jsme farmu Apolenka, seznámili se s tím, co je to úraz a jak mu předcházet. Zvládli jsme i jablíčkový týden, při kterém jsme s jablky počítali, četli jsme si o nich, zpívali a říkali říkanky. Využili jsme je i při výtvarné výchově. A protože jsou zdravá, tak jsme si je zkusili oloupat, a nakonec jsme je snědli. Po podzimních prázdninách naši školu navštívili halloweenská strašidla a v rámci dílniček jsme si tento svátek připomenuli i my. Už se těšíme, co nám přinese měsíc listopad.

Mgr. Světlana Pavelková